Kurzy DJingu v Bratislave


Buď pripravený postaviť sa kedykoľvek pred DJ pult a baviť davy. Technika na ktorej sa u nás naučíš hrať je štandardom od klubov po festivaly.

Vyber si lektora podľa sympatií, každý z nich je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Odporúčame ale veľmi neváhať a začať s kurzom čo najskôr. Títo ľudia sú ako infolinka NCZI – stále obsadení.

cue-button-male

DJ Kurz Komplet

250EUR

Kurz obsahuje 4x po 2 hodiny

  • História, teória a Rekordbox - 2h
  • Zoznámenie sa s technikou a zapájanie techniky - 2h
  • Technika beatmatchingu - 2h
  • Tvoje prvé prechody - 2h

Neorge


Cez akademické ruky prešlo Neorgeovi dnes viacero známych DJov, ktorí mu budú navždy vďační za jeho priateľský, no odborný prístup. Jeho schopnosti môžeš súdiť na Uprisingu, Let it Rolle, Red Bull eventoch či Mäsokombinát akciách.


Dostupný

Neváhaj lektora kontaktovať.

Andee


Andee pôsobí na DJskej scéne už 8 rokov počas ktorých sa presúva po Slovenskej a Českej klubovej scéne . Jeho srdcový žáner je Bass House a subžánre House-u , no nestratí sa ani v ostatných hudobných žánroch. Za 8 rokov sa mu dostať za pult na rôznych festivaloch, kluboch medzi ktoré patrí aj Noa Beach Club (Zrce) alebo slovenský klub Ministry Of Fun . Taktiež sa mu podarilo vybudovať twitch kanál na ktorom mixuje svojim divákom hudbu počas celej noci.


Dostupný

Neváhaj lektora kontaktovať.

C:rcle


C:rcle za sa mixom objavuje už piaty rok. Za celkom krátky čas sa jej podarilo odohrať aj za hranicami Slovenska, získať ocenenie DJka roka v CZ & SK DNB Awards za rok 2019 a splniť si svoj sen v podobe odohrania setu na festivale Let It Roll. Len nedávno predviedla svoju selekciu v Printworks Londýne na Dimension Live a tým započala novú etapu vo svojej kariére. Jej sety pozostávajú zo všetkých subžánrov lámaného beatu no rada ju okorení aj inými žánrami.


Dostupná

Neváhaj lektorku kontaktovať.
 

Dohodni si DJ kurz

    Výber kurzu
    Kompletný kurzIndividuálne lekcie

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.