Mäsokombinát DJ Room


Dokonalý priestor pre DJov – pokročilých aj začínajúcich. Je technicky zastrešený prehrávačmi Pioneer najvyššej rady, ktoré sú štandardom ako v kluboch, tak aj na festivaloch. Je zvukovo zabezpečený kvalitnými 120W reproduktormi a masívnym subwooferom.

Je zvukovo odizolovaný, preto je k dispozícií od rána do večera, bez zvukových obmedzení. Nachádza sa v dostupnej lokalite, v blízkosti autobusovej stanice Mlynské Nivy. Je súčasťou kancelárií Mäsokombinát brandu, kde sa nachádza aj showroom s oblečením.

Začiatočníkom ponúkame 3-hodinové lekcie s mentorom.


Našim poslaním je podporovať komunitu elektronickej hudby, najmä v oblasti DJingu a ponúknuť ako začínajúcim, tak aj zabehnutým DJom priestor pre tréning a nahrávanie na najnovšej technike, aká je momentálne dostupná.Mäsokombinát DJ Room

Už vieš prečo k nám?

Profesionálna technika

Hranie a tréning na najnovších Pioneer Nexus 2 prehrávačoch či gramofónoch Technics vinyl/timecode (Serato, Traktor).

  • 4x Pioneer CDJ2000NXS2
  • 1x Rane SL2
  • 1x Pioneer DJM900NXS2
  • 2x Technics SL1210MK2

Prístupná lokalita

Na pár krokov od novej Autobusovej stanici Nivy (Alza) stojí budova starej Cvernovky v ktorej je DJ Room situovaný na 5. poschodí. Na ulicu Košická 37 v Bratislave sa dostaneš aj s MHD autobusmi 50 a 68.

Lokalita pri Dulovom námestí je ideálna aj vďaka blízkosti k top vietnamskej reštaurácii v Bratislave Phong Nam a vinárni Viecha mladých Vinárov. Hladný ani smädný teda neostaneš.

Uvoľnená atmosféra

Priateľský prístup je naša priorita, veď nás poznáš z akcií. Zabezpečíme ti všetko od nahrávania audio setov po videosety s postprodukciou. Pokojne si to vypeckuj naplno, miestnosť je odhlučnená.

Do nášho hodinového hotela si môžeš prísť kedykoľvek aj pochillovať, pozrieť merch v kancli Mäsokombinátu alebo celkovo nahliadnuť do pozadia prípravy momentálne najúspešnejších eventov v Bratislave.

Ideálne aj pre amatérov

Každý sme začínali. Preto aj keď ešte nemáš skúsenosti s ovládaním DJ techniky, no chcel by si sa naučiť hrávať, naši lektori sú tu pre teba.

Stačí sa dopredu dohodnúť na lekciách DJingu a my ti rozhodne podáme pomocné kopýtko. Jediné, čo si potrebuješ pripraviť je playlist pesničiek na USB.

Poďme na to.

 
  • 1000 - 2200
  • 1000 - 1800
  • Zatvorené