DJ Room » MÄSOKOMBINÁT

Mäsokombinát DJ Room


Dokonalý priestor pre DJov – pokročilých aj začínajúcich. Je technicky zastrešený prehrávačmi Pioneer najvyššej rady, ktoré sú štandardom ako v kluboch, tak aj na festivaloch. Je zvukovo zabezpečený kvalitnými 120W reproduktormi a masívnym subwooferom.

Je zvukovo odizolovaný, preto je k dispozícií od rána do večera, bez zvukových obmedzení. Nachádza sa v dostupnej lokalite, v blízkosti autobusovej stanice Mlynské Nivy. Je súčasťou kancelárií Mäsokombinát brandu, kde sa nachádza aj showroom s oblečením.

Začiatočníkom ponúkame 3-hodinové lekcie s mentorom.


Našim poslaním je podporovať komunitu elektronickej hudby, najmä v oblasti DJingu a ponúknuť ako začínajúcim, tak aj zabehnutým DJom priestor pre tréning a nahrávanie na najnovšej technike, aká je momentálne dostupná.Mäsokombinát DJ Room

Už vieš prečo k nám?

Profesionálna technika

Hranie a tréning na najnovších Pioneer Nexus 2 prehrávačoch či gramofónoch Technics vinyl/timecode (Serato, Traktor).

  • 4x Pioneer CDJ2000NXS2
  • 1x Rane SL2
  • 1x Pioneer DJM900NXS2
  • 2x Technics SL1210MK2

Prístupná lokalita

Na pár krokov od novej Autobusovej stanici Nivy (Alza) stojí budova starej Cvernovky v ktorej je DJ Room situovaný na 5. poschodí. Na ulicu Košická 37 v Bratislave sa dostaneš aj s MHD autobusmi 50 a 68.

Lokalita pri Dulovom námestí je ideálna aj vďaka blízkosti k top vietnamskej reštaurácii v Bratislave Phong Nam a vinárni Viecha mladých Vinárov. Hladný ani smädný teda neostaneš.

Uvoľnená atmosféra

Priateľský prístup je naša priorita, veď nás poznáš z akcií. Zabezpečíme ti všetko od nahrávania audio setov po videosety s postprodukciou. Pokojne si to vypeckuj naplno, miestnosť je odhlučnená.

Do nášho hodinového hotela si môžeš prísť kedykoľvek aj pochillovať, pozrieť merch v kancli Mäsokombinátu alebo celkovo nahliadnuť do pozadia prípravy momentálne najúspešnejších eventov v Bratislave.

Ideálne aj pre amatérov

Každý sme začínali. Preto aj keď ešte nemáš skúsenosti s ovládaním DJ techniky, no chcel by si sa naučiť hrávať, naši lektori sú tu pre teba.

Stačí sa dopredu dohodnúť na lekciách DJingu a my ti rozhodne podáme pomocné kopýtko. Jediné, čo si potrebuješ pripraviť je playlist pesničiek na USB.


Mäsokombinát DJ Room

Prenájom podcast & voiceover štúdia

Rozšírili sme služby o nahrávaciu techniku

V našom Mäsokombinát DJ Room po novom nájdeš aj sekciu Podcast & Voiceover štúdio. Zvolili sme profesionálnu značku Rode, ktorá sa postará o perfektný zvuk v tvojom videu, podcaste hre alebo zvukovom zázname.
Nájdeš tu 2 mikrofóny pre teba a tvojho hosťa. Využiješ aj profesionálny mixpult na tvorbu podcastov do ktorého vieš vložiť vlastné zvuky či znelky jednoducho z telefónu, aby bol tvoj podcast jedinečný.

Ako to môžem využiť?

Naše štúdio môžeš využiť na tvorbu kompletného podcastu bez nutnosti dodatočnej úpravy. Ak si chceš nahovoriť voiceover do videa, hry, nahovoriť audioknihu alebo akýkoľvek zvukový záznam hovoreného slova, sme tu pre teba!

Prenájom pozastavený

Budujeme nové štúdio 🔨