Mäsokombinát DJ Room


Dokonalý priestor pre DJov – pokročilých aj začínajúcich. Je technicky zastrešený prehrávačmi Pioneer najvyššej rady, ktoré sú štandardom ako v kluboch, tak aj na festivaloch. Je zvukovo zabezpečený kvalitnými 120W reproduktormi a masívnym subwooferom.

Je zvukovo odizolovaný, preto je k dispozícií od rána do večera, bez zvukových obmedzení. Nachádza sa v dostupnej lokalite a s vlastným parkovaním na adrese Prievozská 18. Je súčasťou kancelárií Mäsokombinát brandu, kde sa nachádza aj showroom s oblečením.

Začiatočníkom ponúkame 3-hodinové lekcie s mentorom.


Našim poslaním je podporovať komunitu elektronickej hudby, najmä v oblasti DJingu a ponúknuť ako začínajúcim, tak aj zabehnutým DJom priestor pre tréning a nahrávanie na najnovšej technike, aká je momentálne dostupná.


parallax background

Mäsokombinát DJ Room

Už vieš prečo k nám?

Profesionálna technika

Hranie a tréning na najnovších Pioneer Nexus 2 prehrávačoch či gramofónoch Technics vinyl/timecode (Serato, Traktor).

  • 4x Pioneer CDJ2000NXS2
  • 1x Rane SL2
  • 1x Pioneer DJM900NXS2
  • 2x Technics SL1210MK2

Prístupná lokalita

Na adrese bývalého Dopleru a terajšieho Edison Parku stojí budova v ktorej je na 4. poschodí situovaný náš DJ Room. Na ulicu Prievozská 18 v Bratislave sa dostaneš pomocou množstva MHD spojov - zástavka Prievozská, prípadne zaparkuješ priamo pod vchodom do budovy ktorý sa nachádza pri reštaurácii Hanoi Garden.

Lokalita pri križovatke Prievozská a Bajkalská je ideálna aj vďaka blízkosti k top indickej reštaurácii v Bratislave Punjabi Dhaba a reštaurácii Mlyn kde ti natočia aj jeden vychladený Plzník. Hladný ani smädný teda neostaneš.

Uvoľnená atmosféra

Priateľský prístup je naša priorita, veď nás poznáš z akcií. Zabezpečíme ti všetko od nahrávania audio setov po videosety s postprodukciou. Pokojne si to vypeckuj naplno, miestnosť je odhlučnená.

Do nášho hodinového hotela si môžeš prísť kedykoľvek aj pochillovať, pozrieť merch v kancli Mäsokombinátu alebo celkovo nahliadnuť do pozadia prípravy momentálne najúspešnejších eventov v Bratislave.

Ideálne aj pre amatérov

Každý sme začínali. Preto aj keď ešte nemáš skúsenosti s ovládaním DJ techniky, no chcel by si sa naučiť hrávať, naši lektori sú tu pre teba.

Stačí sa dopredu dohodnúť na lekciách DJingu a my ti rozhodne podáme pomocné kopýtko. Jediné, čo si potrebuješ pripraviť je playlist pesničiek na USB.

parallax background

Mäsokombinát DJ Room

Nájdeš u nás aj Podcastové štúdio

Podcastové štúdio za najlepšiu cenu

Vieš o tom, že máme aj podcastové štúdio? Po kliknutí na tlačidlo nižšie sa dozvieš všetky info a môžeš si rovno rezervovať nahrávanie.

Prejsť na Mäsokombinát.space

Ako to môžem využiť?

Naše štúdio môžeš využiť na tvorbu kompletného podcastu bez nutnosti dodatočnej úpravy. Ak si chceš nahovoriť voiceover do videa, hry, nahovoriť audioknihu alebo akýkoľvek zvukový záznam hovoreného slova, sme tu pre teba!

 
  • 1000 - 2000
  • 1000 - 1800
  • 1000 - 1700
  • Po dohode